Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

Pełen sukces i pokaz wielkich serc! W sobotę odbył się III Charytatywny Sportowy Piknik Rodzinny „Józefowiada”, na rzecz podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) w Otwocku. Zebrano prawie 30 000 zł, co pokazało ogrom dobroci mieszkańców naszego regionu.

Przez prawie cały sobotni dzień na terenie józefowskiego ICSiRu odbywały się liczne pokazy i warsztaty. Chętni brali udział w kole fortuny i loterii. W strefie gastro można było otrzymać wiele kulinarnych doznań, a dzieci miały okazję skorzystać z oferty dmuchańców, zobaczyć pokazy strażackie czy wziąć udział w warsztatach plastycznych. Miłośnicy książek mogli natomiast wybierać z setek interesujących egzemplarzy! Wszystko po to, by zapełnić skarbonki na potrzeby IOP w Otwocku. A te są ogromne. W IOP przebywają noworodki i niemowlaki do ukończenia pierwszego roku życia. Ci, którzy znaleźli się w sytuacjach kryzysowych i od pierwszych chwil życia borykają się z trudnościami. 

Dziękujemy za Waszą otwartość i zaangażowanie, dzięki któremu najmłodsi wciąż będą mogli otrzymywać najwyższej jakości opiekę! 

Powiat Otwocki był partnerem wydarzenia, a jedną z inicjatorek jest Członek Zarządu Powiatu Kinga Błaszczyk.