Zaangażowani w służbę karczewscy dzielnicowi spotkali się z dziećmi uczęszczającymi do żłobka KidsFirst. Podczas spotkania mali uczestnicy słuchali o zawodzie policjanta, jak również sami mogli zobaczyć, jak wyglądają policyjne sprzęty. Wizyta policjantów spotkała się z dużym zainteresowaniem i radością wśród najmłodszych.

Dzielnicowi z karczewskiego komisariatu sierż. szt. Tomasz Hudzik i st. post. Wiktoria Barcikowska zorganizowali spotkanie z dziećmi uczęszczającymi do żłobka KidsFirst. Wśród licznych spotkań profilaktycznych, funkcjonariusze znaleźli czas także dla najmłodszych. Policjanci zaprezentowali maluchom umundurowanie policjanta, pokazali także akcesoria wykorzystywane w codziennej służbie tj. kajdanki, pałkę służbową, radiostację i kamizelkę odblaskową.  

Spotkanie było bardzo emocjonujące, gdyż dla niektórych dzieci była to pierwsza okazja, by zobaczyć policjanta z bliska i móc z nim porozmawiać. Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć, przedstawiciele Policji pożegnali się z maluchami, które uściskami i pięknie wykonanym rysunkiem podziękowały za wizytę!

mł. asp. Paulina Harabin

  • Policjanci na spotkaniu z dziećmi
  • Policjanci na spotkaniu z dziećmi
  • Policjanci na spotkaniu z dziećmi