Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

Policjanci z zespołu kryminalnego komisariatu w Wiązownie przedstawili zarzut umyślnego uszkodzenia mienia 18-latkowi z Otwocka, który w Wiązownie, na placu zabaw przy ulicy Lubelskiej uszkodził automat na monety, który służył do otwierania toalety. Policjanci wytypowali podejrzanego po dokładnym sprawdzeniu zapisów monitoringu z miejsca i z rejonu, gdzie doszło do aktu wandalizmu. Okazało się też, że podejrzany wspólnie z dwoma kolegami, zorganizował sobie w środku libację alkoholową. Miejmy nadzieję, że toaleta nie stanie się znowu miejscem „koleżeńskiego spotkania” i nie zostanie uszkodzona. Podejrzany zgodził się już na prace społeczne i naprawienie uszkodzonego mechanizmu.

Policjanci z posterunku w Wiązownie przyjęli zawiadomienie o uszkodzenie szaletu znajdującego się w rejonie placu zabaw przy ulicy Lubelskiej w Wiązownie. Zniszczono tam automat wrzutowy na monety, służący do otwierania drzwi. Policjanci postanowili dokładnie sprawdzić monitoring.

Po analizie nagrania, wytypowano trzech mężczyzn, z których jeden prawdopodobnie urywa „wrzutkę” i wszyscy razem zamykają się w toalecie. Policjanci dotarli również do innych monitoringów, z których wynikało, że ci sami mężczyźni w jednym z pobliskich sklepów kupili wcześniej alkohol.

Policjanci po kilku dniach pracy przy sprawie, ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie. Okazał się nim 18-latek z Otwocka.

Podejrzany usłyszał następnie zarzut karny umyślnego uszkodzenia toalety. 18-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.

„Libację” w toalecie będą mu przypominać prace społeczne i koszty, jakie prawdopodobnie poniesie, w związku z naprawieniem automatu wrzutowego.

dn


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.