Nie warto ulegać plotkom- czyli niezbędnik kibica

Piłka nożna jest sportem, który związany jest ze spektakularnymi zwycięstwami, ale także i porażkami. Trudno jest oczekiwać od jednej drużyny, że będzie wygrywała każdy mecz- spadek formy musi w końcu nadejść. Czy to chwilowe kłopoty, czy przed kibicami lata gorszych występów?

Nie ulec szkodliwym wpływom

Możemy spróbować ograniczyć szkodliwą działalność w ten sposób, że będziemy korzystali tylko z zaufanych źródeł. Metoda ta jest bardzo dobra. Wchodząc bezpośrednio na stronę fanów klubu możemy wyrobić sobie opinię, która będzie możliwie jak najbliższa prawdy. Dowiemy się dzięki temu, jaka jest faktyczna przyczyna serii porażek klubu i czy możliwe jest to, że kryzys zostanie wkrótce zażegnany. Czasami wina ewidentnie leży po stronie trenera, zdarza się, że winni są piłkarze lub klub jest po prostu bardzo źle zarządzany. Czytając teksty przygotowywane przez profesjonalistów możemy spodziewać się, że odkryjemy prawdę i rozwiejemy swoje wszelkie wątpliwości. Warto pamiętać, że zachowanie zasady ograniczonego zaufania przydaje nam się w sieci szczególnie.

Kiepska gra- skąd się bierze?

Powody słabszej dyspozycji drużyny są bardzo różne. Kiedy sprawdzamy wyniki spotkania na portalu ogólnym i okazuje się, że drużyna z którą jesteśmy emocjonalnie związani doznaje kolejnej porażki, zaczynamy zastanawiać się, czym ta słaba dyspozycja jest spowodowana. Wiąże się to z poszukiwaniami, które doprowadzić nas mogą w przeróżne miejsce- niektóre z nich nie powiedzą nam niczego dobrego, a mogą nawet zaszkodzić w ten sposób, że uwierzymy fałszywym informacjom. Nie da się ukryć, że może być to bardzo szkodliwe dla całego środowiska. Plotka rozsiewa się zwykle bardzo szybko i trudno powstrzymać spustoszenie, jakie potrafi wywołać. Najlepiej jest więc totalnie się od niej odciąć, ale powstaje pytanie, czy to faktycznie aż tak proste rozwiązanie i czy możliwe jest to, że do chcącego się czegoś dowiedzieć kibica będą trafiały tylko dobrej jakości wiadomości.