Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

Jak wynikało ze zgłoszenia, 47-letni mężczyzna wyszedł z jednego ze sklepów w Otwocku z pełnym wózkiem, nie płacąc za towar. Zaraz po kradzieży, został zatrzymany przez otwockich policjantów. Odpowie za kradzież w warunkach recydywy. Może mu grozić do 7,5 roku więzienia.

Do kradzieży doszło w poniedziałkowy wieczór na terenie jednego ze sklepów w Otwocku. Jak wynikało z relacji pracownika placówki, mężczyzna wyszedł ze sklepu z pełnym wózkiem artykułów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości ponad 600 złotych, nie płacąc za towar. Kradzieży tej jednak udaremnił mu pracownik ochrony, który wezwał policjantów.

Funkcjonariusze z zespołu wywiadowczo-interwencyjnego natychmiast udali się na wskazane miejsce i zatrzymali podejrzanego o kradzież sklepową. Był nim 47-letni mieszkaniec Otwocka. Trafił do celi na komendzie, a towar wrócił na sklepowe półki.

Jak ustalili policjanci, nie był to pierwszy wybryk mężczyzny. 47-latek usłyszał zarzut kradzieży sklepowej w warunkach recydywy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 7,5 roku więzienia.

mł. asp. Paulina Harabin

  • Policjanci z zatrzymanym
  • Policjanci z zatrzymanym
  • Kajdanki na rękach zatrzymanego