W marcu br. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Otwocku w toku prowadzonych czynności zabezpieczyli cztery rowery, co do których istnieje uzasadnione podejrzenie, że zostały uzyskane za pomocą czynu zabronionego. Każdy, kto rozpoznaje na poniższych zdjęciach swój jednoślad jest proszony o kontakt z Policją.

W marcu br. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Otwocku w toku prowadzonych czynności zabezpieczyli cztery rowery, co do których istnieje uzasadnione podejrzenie, że zostały uzyskane za pomocą czynu zabronionego. Z uwagi na to, że do tej pory nikt nie zgłosił kradzieży tych jednośladów, publikujemy ich zdjęcia.

Osoby, które rozpoznają swoją własność lub wiedzą do kogo mogą należeć rowery, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Otwocku pod nr telefonu 47 72 41 900 lub mailowo pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

mł. asp. Paulina Harabin

  • Zabezpieczony rower
  • Zabezpieczony rower
  • Zabezpieczony rower
  • Zabezpieczony rower