Powiat Otwocki: Kondolencje
Wspólnota Powiatu Otwockiego pożegna jednego ze swoich najbardziej oddanych pracowników. Przed nami dni refleksji i pożegnania z człowiekiem, który przez lata był filarem lokalnych służb komunalnych.
  • Środowisko Powiatu Otwockiego żegna Adama Jobdę.
  • Odbędą się uroczystości pogrzebowe byłego pracownika Zarządu Dróg Powiatowych.
  • Pogrzeb odbędzie się w Karczewie przy kościele Św. Wita.

W sercach mieszkańców Powiatu Otwockiego zapanowała smutek i żal po otrzymaniu wiadomości o śmierci Adama Jobdy. Ten ceniony pracownik Zarządu Dróg Powiatowych odegrał znaczącą rolę w dbaniu o infrastrukturę drogową naszej społeczności. Jego nieoczekiwane odejście jest dużą stratą dla wszystkich, którzy mieli okazję z nim współpracować i korzystać z owoców jego pracy.

Msza żałobna, która będzie ostatnim hołdem dla śp. Jobdy, zaplanowana jest na środę, 31 stycznia. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12:00 w miejscu, które było bliskie sercu Adama - kościele Św. Wita w Karczewie. To tam, w otoczeniu rodziny, przyjaciół oraz współpracowników, będziemy mieli okazję wspólnie pożegnać zmarłego i wyrazić nasze współczucie bliskim.

Adam Jobda zostanie zapamiętany jako człowiek, który swą pracę wykonywał z pasją i oddaniem, a jego wkład w życie lokalnej społeczności pozostanie z nami na długo. W tych trudnych chwilach nasze myśli są z rodziną i bliskimi śp. Adamem, którzy muszą zmierzyć się z bólem pożegnania.


Źródło: Powiat Otwocki