Starostwo Powiatowe w Otwocku: 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Czy mieszkańcy Otwocka ponownie przebiją rekord w hojności? Nadzieja rośnie wraz z każdą złotówką wpadającą do e-skarbonek i z każdą ofertą na aukcje internetowe. Wszystko wskazuje na to, że 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może wejść do annałów jako wydarzenie wyjątkowe.
  • Impresjonująca suma zebrana przez sztab WOŚP w Otwocku.
  • Żywa społeczność i ochota do pomagania napędzają finał WOŚP.
  • Wzorowe zaangażowanie lokalnych wolontariuszy i sponsorów.
  • Otwock od 25 lat wykazuje niezachwianą solidarność w pomocy potrzebującym.

Lokalna społeczność Otwocka po raz kolejny udowadnia, że ma wielkie serce, kiedy przychodzi czas na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Suma 226 911,69 złotych, zgromadzona w puszkach przez sztab WOŚP już w niedzielny wieczór, to efekt niezwykłej inicjatywy mieszkańców i ich gotowości do niesienia pomocy. Nie bez znaczenia jest też wkład e-skarbonek i licytacji na Allegro, które nadal trwają, dołączając do imponującej kwoty.

Starania o rekordową zbiórkę są widoczne na każdym kroku. WOŚP w Otwocku to nie tylko chwilowa akcja charytatywna; to świadectwo stałego zaangażowania gminy, które ma swoje początki już ćwierć wieku temu. Jak podkreślił Krzysztof Szczegielniak, Starosta Otwocki, troska o innych jest wpisana w DNA regionu. "To właśnie oni, wolontariusze, harcerze, sponsorzy są fundamentem finału," - mówił starosta, wyrażając wdzięczność za ogrom pracy włożonej w organizację tego wydarzenia.

Większość z nas wie, że dzieląc się tym, co mamy, możemy zdziałać cuda. Tegoroczny finał WOŚP w Otwocku to kolejny dowód na to, że solidarność i empatia są cechami, które czynią nas lepszymi. Otwartość mieszkańców i ich chęć do pomagania to źródło inspiracji dla kolejnych pokoleń, udowadniając, że "razem możemy więcej".


Opierając się na: Starostwo Powiatowe w Otwocku