Ważny komunikat
Mieszkańcy Otwocka, uwaga! Nieoczekiwana awaria łamie codzienną komunikację – oto, co musisz wiedzieć, by pozostać w kontakcie z Urzędem Miasta.
  • Awaria łącza telefonicznego w Urzędzie Miasta Otwocka.
  • Przekierowanie rozmów na inny numer.
  • Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W dniu dzisiejszym, wskutek nieprzewidzianych okoliczności, doszło do nagłej awarii łącza telefonicznego, która sparaliżowała standardowe linie komunikacyjne Urzędu Miasta Otwocka. W związku z tym, mieszkańcy usiłujący skontaktować się pod znanym numerem 22 779-20-01 mogą napotkać na niemożliwość połączenia.

W świetle tych trudności, Urząd Miasta Otwocka zdecydował się na niezwłoczne działania mające na celu przywrócenie płynności komunikacji z mieszkańcami. W tym celu, został wprowadzony tymczasowy numer kontaktowy, pod którym pracownicy urzędu pozostają do dyspozycji obywateli. Odtąd, wszelkie zapytania i sprawy można kierować pod numer 22 514-00-00.

Zaistniała sytuacja jest dla nas wszystkich źródłem wielu niedogodności, za które serdecznie przepraszamy. Jednocześnie, pracujemy nad szybkim rozwiązaniem problemu, aby jak najszybciej przywrócić sprawność pierwotnej linii. Doceniamy cierpliwość i zrozumienie mieszkańców w tej niecodziennej sytuacji.


Na podst. Urząd Miasta