UM Józefów zaprasza na wyjazd do Teatru Buffo z PZERiI
Rozbrzmiewa wezwanie do nostalgii i celebracji muzyki: Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów organizuje niepowtarzalną podróż do korzeni polskiej piosenki. W wyjątkowym miejscu, jakim jest Teatr Buffo, 30 kwietnia odbędzie się spektakl "100 lat polskiej piosenki", który jest otwartym zaproszeniem dla wszystkich członków oraz sympatyków organizacji. Jest to wyjątkowa okazja, aby wspólnie zanurzyć się w dźwiękach, które kształtowały polską scenę muzyczną przez ostatnie stulecie.
  1. Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zaprasza na spektakl "100 lat polskiej piosenki" w Teatrze Buffo 30 kwietnia.
  2. 28 marca biuro Zarządu Rejonowego będzie nieczynne.
  3. Organizacja składa serdeczne życzenia świąteczne wszystkim swoim członkom oraz sympatykom.

W duchu zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów pragnie przekazać wszystkim swoim członkom oraz sympatykom najserdeczniejsze życzenia. Zdrowie, radość oraz miłość to wartości, które w tych wyjątkowych dniach nabierają szczególnego znaczenia. Organizacja zachęca, aby ten czas był również okazją do odpoczynku od codziennej rutyny i pozwolił na doświadczenie "wiecznej wiosny w sercach".

Wyjazd do Teatru Buffo to nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale również wyjątkowy moment na przypomnienie sobie najpiękniejszych utworów, które od lat rozbrzmiewają w polskich domach. Warto zatem skorzystać z tej szansy i dołączyć do wyjątkowej podróży przez historię polskiej piosenki, która dla wielu jest mostem łączącym pokolenia.


Opierając się na: UM Józefów