Policja Otwock: Poszukujemy właścicieli odzyskanych przedmiotów
Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, w jednej ze spraw kryminalnych, zabezpieczyli przedmioty - co do których pochodzenia mają podejrzenie, że mogły być skradzione. Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają swoją własność o kontakt z prowadzącym postępowanie przygotowawcze aspirantem Przemysławem Kabalą tel. 22 60 41 227. Przedmioty te mogły nie zostać zgłoszone Policji, dlatego bardzo prosimy, aby ich właściciele nawiązali z nami kontakt, w celu zweryfikowania, w jakim okresie stały się przedmiotem kradzieży lub włamania.
Policjanci z otwockiej dochodzeniówki w jednej ze spraw dotyczącej kradzieży rozbójniczej, posiadają zabezpieczone przedmioty, których właścicieli do tej pory nie ustalono.
Prawdopodobnie mogły one zostać skradzione, a nie zgłoszono ich z różnych przyczyn. Możliwie też, że ich właściciele nie powiadamiali do tej pory policjantów o tym, że ich posesja, garaż, piwnica stały się celem włamywaczy.
W przypadku rozpoznania wśród tych przedmiotów swojej własności, prosimy o bezpośredni kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.
Można telefonować bezpośrednio do funkcjonariusza na numer 22 60 41 227 lub do oficera dyżurnego naszej komendy na numer: 22 60 41 213 lub 22 60 41 900.
Jeżeli ktokolwiek poznaje te przedmioty, a może ich właścicieli, to również prosimy o przekazanie takiej informacji policjantowi prowadzącemu dochodzenie aspirantowi Przemysławowi Kabale.
- Przedmioty zabezpieczone do sprawy
- Przedmioty zabezpieczone do sprawy
- Przedmioty zabezpieczone do sprawy
- Przedmioty zabezpieczone do sprawy
- Przedmioty zabezpieczone do sprawy
Komenda Powiatowa Policji w Otwocku,
kppotwock.policja.waw.pl/
kppotwock.policja.waw.pl/po/aktualnosci/88962,Poszukujemy-wlascicieli-odzyskanych-przedmiotow.html
Autor: krystian