Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

Policjanci z otwockiej drogówki dokładnie i szczegółowo sprawdzili osobowe audi, które zatrzymali do kontroli w Józefowie. Kierowca jechał bez uprawnień, a u pasażera odkryli przedmioty, które świadczyły o złamaniu prawa. 40-letni mieszkaniec powiatu otwockiego ukrył przy sobie foliową torebkę z ponad 4 gramami amfetaminy. Podejrzany najpierw został zatrzymany, a później usłyszał zarzut karny posiadania substancji psychoaktywnej. 40-latek przyznał się do przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci z otwockiej drogówki pełnili służbę w Józefowie, zwracając uwagę na zachowania uczestników ruchu drogowego oraz inne sytuacje, które wymagałyby policyjnej interwencji oraz sprawdzenia.

Mundurowi zatrzymali do kontroli osobowe audi. Powodem zatrzymania do kontroli były niezapięte pasy bezpieczeństwa przez kierowcę. W samochodzie oprócz kierowcy znajdował się jeszcze pasażer. Obaj zachowywali się nerwowo, a po chwili okazało się, co było przyczyną ich dziwnego „pobudzenia”.

Kierowca nie miał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, a pasażer, którym był 40-letni mieszkaniec powiatu otwockiego ukrywał amfetaminę. W sumie zabezpieczono ponad 4 gramy narkotyku. Kierowcę ukarano mandatem karnym, natomiast pasażera osadzono w policyjnym areszcie.

Sprawą zajęli się dochodzeniowcy z komisariatu w Józefowie. 40-latkowi przedstawili zarzut karny posiadania substancji psychoaktywnych. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

nadkom. Daniel Niezdropa/ea