Policja Otwock: Znasz tego mężczyznę? Zadzwoń lub zgłoś się na policję
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące spowodowania pożaru w dniu 11 listopada 2020 roku w Warszawie w budynku przy al. 3 Maja. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę.
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia poprzez wywołanie pożaru na skutek wrzuconej do lokalu racy tj. o czyn z art. 288 kodeksu karnego. Do zdarzenia doszło 11 listopada 2020 roku, około godziny 15:00 na ulicy 3-go Maja podczas przemarszu osób, które poruszały się od strony ronda de Gaulle’a w kierunku mostu Poniatowskiego.
W toku przeprowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer miejskiego monitoringu, które zarejestrowały wizerunki osób mających związek z tym przestępstwem. Prosimy o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zamieszczonych poniżej kadrach. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer +48 47 723-70-20, + 48 47 723-79-40, +48 47 723-91-50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
podinsp. Robert Szumiata
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 28
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 27
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 26
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 25
 
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 24
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 23
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 22
 
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 21
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 20
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 19
 
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 18
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 17
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 16
 
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 15
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 14
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 13
 
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 12
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 11
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 10
 
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 9
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 8
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 7
 
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 6
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 5
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 4
 
- Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 3
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 2
 - Osoba podejrzewana o zniszczenie mienia poprzez wywołanie pożaru w mieszkaniu na skutek rzuconej racy Zdjęcie nr 1
 
Komenda Powiatowa Policji w Otwocku,
srodmiescie.policja.waw.pl/rs/aktualnosci/98664,Znasz-tych-mezczyzn-Zadzwon-lub-zglos-sie-na-policje.html
Autor: krystian

