Policjanci z otwockiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące włamania do jednego z budynków w Otwocku i usiłowania kradzieży z jego wnętrza przedmiotów. Sprawca spowodował uszkodzenia o wartości 2000 złotych. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Pułaskiego 7A.

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku prowadzą postępowanie dotyczące włamania do jednego z budynków w Otwocku i usiłowania kradzieży z jego wnętrza przedmiotów, do którego doszło w dniu 14 kwietnia bieżącego roku. Sprawca swoim działaniem spowodował uszkodzenia o wartości 2000 złotych na szkodę właściciela posesji.

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Prosimy każdego, kto rozpoznaje mężczyznę o kontakt telefoniczny pod numer 47 724 12 13, 47 724 19 00, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można również zgłosić się osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Pułaskiego 7A w Otwocku.

 

sierż. szt. Paulina Harabin