Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

Również w tym roku zapraszamy do włączenia się w projekt: "Paczka nie tylko dla babci i dziadka". Seniorzy to osoby, które także potrzebują zauważenia, gestu życzliwości, wsparcia. 

Wielu z nich przebywa w naszych placówkach bez kontaktu z rodziną czy najbliższymi. Z nostalgią wspominają czasy, które bezpowrotnie minęły, a przecież przez całe życie dawali siebie innym. Dlatego zachęcamy do włączenia się w projekt „Paczka nie tylko dla babci i dziadka”, którego celem jest zrobienie drobnego prezentu dla najstarszych podopiecznych naszych placówek. 

Pracownicy Biura Kultury i Promocji (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) posiadają listę prezentów, które chcieliby otrzymać podopieczni powiatowych Domów Pomocy Społecznej i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Zainteresowani zakupem prezentu mogą zwrócić się do pracowników Biura, którzy pomogą w wyborze prezentów. Na deklaracje zakupu czekamy do 12 stycznia. Gotowe, zapakowane i podpisane prezenty należy dostarczyć do Biura Kultury i Promocji przy ul. Komunardów 10 w Otwocku do dnia 17 stycznia. 

Prezenty trafią do naszych podopiecznych w Dniu Babci i Dziadka, przez co chcemy wyrazić im swoją wdzięczność i przypomnieć o tym, że o nich pamiętamy.