Wycieczka dla seniorów z Józefowa do pałacyku w Małej Wsi 24 czerwca
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Józefowie zaprasza na wycieczkę do pałacyku w Małej Wsi koło Grójca. To doskonała okazja, aby spędzić miło czas w pięknym otoczeniu i poznać historię tego miejsca.
  1. Data wycieczki: 24 czerwca
  2. Zwiedzanie z przewodnikiem i spacer po ogrodzie
  3. Czas wolny na kawę i deser
  4. Koszt uzależniony od liczby uczestników (50-60 zł)

Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Józefowie organizuje wycieczkę do malowniczego pałacyku w Małej Wsi. Wydarzenie zaplanowane jest na 24 czerwca i skierowane jest do wszystkich członków oraz sympatyków związku.

Program wycieczki przewiduje zwiedzanie pałacyku z przewodnikiem, który przybliży uczestnikom historię i ciekawostki związane z tym miejscem. Po zwiedzaniu przewidziany jest spacer po pięknym ogrodzie różanym, który o tej porze roku zachwyca swoim wyglądem i zapachem.

Po części oficjalnej uczestnicy będą mieli czas wolny, który mogą spędzić na kawie i deserze w pałacowej kawiarni. To doskonała okazja do relaksu i rozmów w miłym towarzystwie.

Powrót do Józefowa planowany jest między godziną 14 a 15, co pozwoli na pełne wykorzystanie dnia. Koszt wycieczki zależy od liczby zapisanych uczestników i wynosi orientacyjnie od 50 do 60 zł.

Zapisy prowadzone są w biurze Zarządu w poniedziałki i czwartki w godzinach od 10 do 13, a także telefonicznie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tej wyjątkowej wycieczce!


Na podstawie: Urząd Miasta w Józefowie