Ruszyła I pula bezpłatnych wejściówek na IV Festiwal WAPI w Otwocku

Ruszyła pierwsza pula darmowych wejściówek na festiwal filmów podróżniczych w Otwocku — kto pierwszy, ten lepszy. Cztery dni pełne projekcji, gości i pokazów caravaningu czekają w Teatrze im. Stefana Jaracza; kolejne pule biletów w połowie i pod koniec września.
- IV Festiwal WAPI w Otwocku — wejdź na listę i zaplanuj październik
- Przyjdź na spotkania z podróżnikami i zobacz wystawę w Otwocku
IV Festiwal WAPI w Otwocku — wejdź na listę i zaplanuj październik
Dziś uruchomiono
„I pula bezpłatnych wejściówek”
na IV Festiwal WAPI – Film i Podróże. Mieszkańcy mogą zdobyć darmowe wejściówki dostępne zarówno online, jak i w kasie teatru. To pierwsza z trzech partii biletów — kolejne terminy udostępnienia to 13 września (II pula) oraz 23 września (III pula).
Festiwal odbędzie się w Teatrze im. Stefana Jaracza w Otwocku w weekendy 4–5 i 11–12 października 2025. Organizatorzy zapowiadają projekcje filmów podróżniczych wyświetlanych na dużym ekranie oraz spotkania z twórcami i podróżnikami.
Przyjdź na spotkania z podróżnikami i zobacz wystawę w Otwocku
W programie festiwalu znajdą się między innymi spotkania z gośćmi: Dawidem Andresem, Tomaszem Sobanią, Januszem Gołąbem, zespołem Foxes in Eden oraz Patrykiem Biwakowym — a także innymi prelegentami. Dla najmłodszych przewidziano warsztaty prowadzone przez Klub Mlądz.
Oprócz wykładów i projekcji odbędą się pokazy caravaningu oraz ekspozycja zatytułowana „Misja w kadrach” – Boże Atelier. To dobra okazja, by zobaczyć różne formy podróżowania, porozmawiać z autorami filmów i zaplanować własne wyprawy inspirowane pokazami.
Jeżeli chcesz zdobyć wejściówkę już dziś — sprawdź dostępność w kasie Teatru im. Stefana Jaracza w Otwocku lub za pomocą systemu rezerwacyjnego udostępnionego przez organizatorów. Pamiętaj o terminach następnych pul: 13 i 23 września 2025.
Na podstawie: MOKTiS w Otwocku
Ostatnie Artykuły

Rolnicy z Karczewa mogą zgłaszać szkody po wiosennych przymrozkach

Aladyn w Otwocku - rodzinny wieczór z bajką, która lubi zaskakiwać

W otwockiej bibliotece padły podziękowania. Jest też nowa dyrektor

Plac zabaw na Warszawskiej czeka metamorfoza. Rusza ważny etap

Porada prawna bez wychodzenia z domu. W powiecie działa zdalne wsparcie

W Kołbieli policjanci ostrzegli uczniów przed hejtem, używkami i zagrożeniami na drodze

Celestynów - rutynowa kontrola i wyrok dla 57-latka po 48 godzinach

UE łagodzi przepisy AI, ale zostawia twardy zakaz treści seksualnych

Tusk w Watykanie - Papież przyjął zaproszenie do Polski

Tusk i Meloni szykują nowy traktat. Padły mocne deklaracje w Rzymie

300 hektarów lasu w ogniu - podczas akcji zginął pilot Dromadera

Fortel policjantów z Józefowa zadziałał. 37-latek trafił do Straży Granicznej

W hali w Karczewie znów będzie głośno. Startuje Karczew Cup 2026

