Scena Letnia w Parku Kultury – Pożegnanie wakacji w rytmach reggae

Grafika promocyjna wydarzenia Scena Letnia w Parku Kultury – Pożegnanie wakacji w rytmach reggae

29 sierpnia w Parku Kultury w Karczewie odbędzie się wydarzenie kończące wakacyjny sezon. Scena Letnia połączy rodzinny piknik, działania edukacyjne oraz koncerty utrzymane w rytmach reggae. W programie znalazły się atrakcje dla uczestników w każdym wieku, występ duetu TRISTAJLO TOMANIO I NEO TOTNI oraz koncert gwiazdy wieczoru THE BEAT ROOTZ.

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wydarzenie zaplanowano na 29 sierpnia 2026 roku w Parku Kultury w Karczewie. Początek programu przewidziano na godzinę 16:00.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Co znalazło się w programie?

Program rozpocznie się o godzinie 16:00 od pikniku rodzinnego organizowanego z Fundacją Projekt Walizka w ramach akcji „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z:

  • toru z alkogoglami i narkogoglami,
  • warsztatów,
  • konsultacji merytorycznych.

O godzinie 19:00 na scenie wystąpi duet TRISTAJLO TOMANIO I NEO TOTNI.

Na godzinę 20:00 zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru, zespołu THE BEAT ROOTZ. To właśnie ten występ będzie muzycznym finałem tegorocznej Sceny Letniej i okazją do pożegnania wakacji przy reggae.

Kto organizuje wydarzenie?

Organizatorami wydarzenia są Centrum Kultury i Sportu w Karczewie oraz Gmina Karczew.

Źródło: karczew.pl

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji