Powiat Otwocki na targach reprezentował Starosta Otwocki Pan Cezary Łukaszewski. Ponadto na wydarzenie przybyło ponad 50 wystawców branży ślubnej i około ślubnej powiatu otwockiego, garwolińskiego, mińskiego, z Warszawy, Ząbek, Pilawy i Siedlec. Wspaniałą, gorącą atmosferę targów podkreślały starannie wypracowane, piękne stoiska firm. Profesjonalni wystawcy, oryginalne dekoracje, cudowne stroje, wspaniała strefa muzyczna i gastro sprawiły, że odwiedzający Targi nie kryli słów zachwytu.

Na targach prezentowane były najnowsze trendy ślubne, pokazy mody ślubnej damskiej i męskiej, pokazy mody wieczorowej i licznych akcesoriów okazjonalnych damskich i męskich, bogata oferta butów, pokazy makijażu, stylizacji paznokci i fryzur weselnych, produktów upiększających dla pary młodej i gości weselnych. Fotografowie, kamerzyści zaprezentowali szereg nowoczesnych technologii uwieczniających i utrwalających w czasie te piękne chwile wesela. Liczne fotobudki, fotolustra, i animacje weselne przyciągnęły wielu potencjalnych chętnych. Gorące rytmy w wykonaniu muzycznych zespołów weselnych na żywo i DJ-ów zachęcały przybyłych do tańca. 

Podczas Targów odbył się też konkurs dla fotografów ślubnych. Nagrodą była oryginalna, niepowtarzalna, zabytkowa statuetka stworzona specjalnie na tę okazję!

Podczas Targów Ślubnych odbyła się wielka akcja charytatywna Fundacji Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek” „Podziel się szczęściem” skierowana do młodych par oraz kwesta, gdzie nagrodą za datek były pyszne pierniczki upieczone przez wolontariuszy.