Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

W ręce otwockich policjantów wpadł 25-latek. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym i kilkoma nakazami doprowadzenia. Jak ustalili funkcjonariusze, ponad trzy lata ukrywał się przed organami ścigania. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego, gdzie ,,odsiedzi" wyrok 1 roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

Do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny doszło w czwartek około godz. 20:45. Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego, realizujący zadania prewencyjne związane z zapewnieniem bezpieczeństwa, na jednej z otwockich ulic zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli bardzo nerwowo się rozglądać, czym wzbudzili podejrzenie mundurowych.

Podczas podjętej interwencji funkcjonariusze dokonali sprawdzenia mężczyzn w policyjnych systemach. Okazało się, że jeden z nich, 25-latek jest poszukiwany na podstawie listu gończego i kilku nakazów doprowadzenia wydanych w związku z popełnionymi przez niego przestępstwami. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się ponad 3 lata. Został zatrzymany i osadzony w celi na komendzie.

Policjanci już doprowadzili 25-latka do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 1 roku pozbawienia wolności.

 

sierż. szt. Paulina Harabin/g.p