Szukasz pracy w Otwocku? - znajdziesz ją z nami

Otwock to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim, wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej. Jeżeli szukasz pracy w Otwocku, koniecznie zapoznaj się z najnowszymi ogłoszeniami dostępnymi w naszym serwisie. W tej chwili posiadamy oferty pracy dla pracowników myjni samochodowej, pielęgniarek, a także specjalistów do spraw biologicznej ochrony roślin w szklarni. Nasza baza ofert pracy jest na bieżąco aktualizowana.

Oferty pracy w Otwocku znajdziesz na Megapraca.pl

Specjalista do spraw biologicznej ochrony roślin w szklarni

Specjalista do spraw ochrony roślin w szklarni to pracownik, do którego obowiązków wchodzi między innymi obserwacja roślin pod kątem obecności ewentualnych chorób i szkodników, wprowadzanie pożytecznych owadów do uprawy, decydowanie o sposobie, a także terminie zwalczania argofagów. Od kandydata ubiegającego się o to stanowisko wymaga się posiadania wykształcenia wyższego kierunkowego (na kierunkach takich jak ogrodnictwo lub zbliżonych), przebycie szkolenia z wybierania i stosowania środków ochrony roślin, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, kreatywności, ciągłego doskonalenia zawodowego. Część pracodawców wymaga również znajomości języka angielskiego i doświadczenia na podobnym stanowisku.

Poszukiwane pielęgniarki

Pielęgniarka to osoba, do której obowiązków należy sprawowanie opieki nad pacjentami i asystowanie lekarzom przy zabiegach. Do zadań pielęgniarki należy między innymi podawanie pacjentom leków, pomoc w codziennych czynnościach (na przykład w dbaniu o higienę), wykonywanie niektórych zabiegów leczniczych i diagnostycznych. Pielęgniarka musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe. Od kandydatów na to stanowisko oczekuje się takich cech jak opiekuńczość, cierpliwość, empatia, otwartość, chęć niesienia pomocy innym ludziom. Praca pielęgniarki to często praca zmianowa, dlatego od kandydatów oczekuje się dyspozycyjności. Osoba aplikująca na to stanowisko musi cechować się dobrym zdrowiem i sprawnością fizyczną. Niezwykle ważna w tym zawodzie jest umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z ludźmi, umiejętność pracy pod wpływem silnego stresu. Sprawdź oferty pracy dla pielęgniarek

Zatrudnienie dla pracowników myjni samochodowej na atrakcyjnych warunkach

Pracownik myjni samochodowej to osoba odpowiedzialna za czyszczenie samochodów zarówno z zewnątrz, jak i na zewnątrz. Pracownik może zajmować się także usuwaniem drobnych rys, wgnieceń, czy polerowaniem lakieru. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się dobrej kondycji fizycznej i stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie obowiązków zawodowych (pracownik nie może być uczulony na środki chemiczne wykorzystywane w myjni). Ważna jest również dyspozycyjność, terminowość, odpowiedzialność, sumienność, posiadanie prawa jazdy kategorii B. Atutem jest też doświadczenie na podobnym stanowisku.