Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

45-letni sprawca wypadku drogowego na ulicy Nadwiślańskiej w Józefowie miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wstępnie ustalono, że stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w prawidłowo jadącą po przeciwnym pasie ruchu skodę. Cztery osoby został przetransportowane do szpitali. Policjanci z wydziału ruchu drogowego otwockiej komendy po raz kolejny przypominają, że pijany kierowca to potencjalny zabójca!

W poniedziałek, przed godziną 6.00 na ulicy Nadwiślańskiej w Józefowie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów z otwockiej drogówki wynika, że 45-letni mężczyzna kierując osobową toyotą nagle zjechał ze swojego pasa ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą z naprzeciwka skodą.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznali podróżujący skodą 60-letni kierujący oraz trzej pasażerowie, którzy zostali zabrani z miejsca do szpitali. Jak się okazało 45-letni sprawca wypadku był pijany. Wsiadł za kierownicę mając ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

45-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, a po wytrzeźwieniu usłyszał także zarzuty za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego po raz kolejny przypominają, że każdy kierowca, który wsiada za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających staje się potencjalnym zabójcą! Apelujemy: Piłeś, nie jedź!

mł. asp. Paulina Harabin/is