Policjanci Wydziału Kryminalnego Komenda Powiatowej Policji w Otwocku prowadzą poszukiwania za zaginioną Pauliną Radzio. 33-latka w dniu 10 marca br. ok. godz. 12.00 wyszła z mieszkania w Otwocku Małym, po czym wsiadła do swojego samochodu marki Renault Megan koloru niebieskiego i oddaliła się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona ma 33-lata, około 170 cm wzrostu, bardzo szczupłą sylwetkę, długie, kręcone włosy koloru ciemny blond, niebieskie oczy, założony na zęby aparat ortodontyczny, tatuaż na prawym nadgarstku.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu 33 -latki lub ustaleniu jej miejsca aktualnego pobytu, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Otwocku przy ul. Pułaskiego 7A, tel. 47 72 41 277, oficera dyżurnego jednostki tel. 47 72 41 900, operatora numeru 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

mł. asp. Paulina Harabin