Policja Otwock: Już jutro Powiatowy Piknik Służb Mundurowych serdecznie zapraszamy!
Otwoccy policjanci na dzień 24 czerwca przygotowali wiele ciekawych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci i ich rodziny. Piknik odbędzie się w godzinach 11-15 na terenie zieleni w Parku Miejskim w Otwocku. W programie przewidziany jest pokaz sprzętu i wyposażenia Policji, Wojska Polskiego i Straży Pożarnej, a możliwość zobaczenia czołgu Leopard A25, musztry paradnej Kompanii Reprezentacyjnej Policji oraz spróbowania swoich sił w strzelaniu z broni palnej to jedne z wielu przygotowanych na to wydarzenie atrakcji.
Prezentacja sprzętu i wyposażenia służb mundurowych, mobilna kontenerowa strzelnica, czołg Leopard A25, mobilne centrum monitoringu, symulacja zderzenia drogowego, pokazy taktyk i technik interwencji, policyjne konie i psy, różnego rodzaju gry i zabawy - to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowali otwoccy policjanci na organizowany Powiatowy Piknik Służb Mundurowych. Impreza odbędzie się 24 czerwca 2023 roku, w godz. 11-15 na terenie zieleni w Parku Miejskim w Otwocku. Oprócz policjantów, nie tylko tych z otwockiej komendy, na miejscu będą także przedstawiciele wielu innych służb mundurowych. Będzie można spotkać przedstawicieli m.in. I Warszawskiej Brygady Pancernej, Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Warszawie, Wojskowego Ośrodka Farmacji i Techniki Medycznej w Celestynowie, Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku, Nadleśnictwa Celestynów, a także Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Otwocku.
Moc wrażeń zagwarantują również przygotowane pokazy:
- musztra paradna Kompani Reprezentacyjnej Policji
- symulacja wypadku drogowego,
- pokaz tresury wojskowych psów,
- elementy taktyk i technik interwencji,
- neutralizacja paczki niewiadomego pochodzenia,
Zachęcamy i zapraszamy do wspólnego spędzania czasu, który jest jednocześnie idealną okazją do zapoznania się z codziennością służb mundurowych i innych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.
Serdecznie zapraszamy!
sierż. szt. Patryk Domarecki
Komenda Powiatowa Policji w Otwocku,
otwock.policja.gov.pl/po/aktualnosci/120867,Serdecznie-zapraszamy-na-Powiatowy-Piknik-Sluzb-Mundurowych-niespotykane-atrakcj.html
Ostatnie Artykuły

15 tysięcy narodzin i większe finansowanie - rząd zmienia skalę programu in vitro

Świnoujski terminal offshore po roku już szykuje kolejną rozbudowę

Smartfony znikną z podstawówek - rząd uderza też w pornografię

Kapelusze wracają do parku. W Otwocku ożyją lata 20. i 30.

Zmiany w autobusach K51 i K52. O1 pojedzie w sobotę wcześniej

Cyberbezpieczeństwo dla firm. Bezpłatne szkolenie stawia na praktykę

Otwock zamienia Scenę Centrum w piłkarską trybunę na całe lato

Prąd zniknie na kilku ulicach Otwocka. PGE zapowiada prace

W Karczewie ołtarze Bożego Ciała znów skupiły uwagę wiernych

Woda zniknie na Szałasowej. Przerwa obejmie odcinek między Złotą Jesienią a Brucknera

Pakiety medyczne a szybkie leczenie – jak skrócić drogę od objawów do diagnozy?

Jak wybrać internet do domu, w którym pracuje kilka osób zdalnie?

Bezpłatne warsztaty Human Leadership First ruszają w Piasecznie

Na Dniu Dziecka w Otwocku największy ruch był przy policyjnym pickupie i walizce technika
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Stanu Cywilnego w Józefowie - kontakt, godziny, rejestracja zgonów i ewidencja ludności
- Urząd Gminy Sobienie-Jeziory - kontakt, godziny i sprawy do załatwienia
- Urząd Stanu Cywilnego Kołbiel - kontakt, godziny, meldunek, ePUAP
- Gospodarka Komunalna w Celestynowie - kontakt, godziny, płatności i wodomierze
- Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Karczewie - kontakt, filie, godziny otwarcia
- Szpital Grucy w Otwocku - kontakt, rejestracja, oddziały i dojazd
