Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

Dla firmy jest to gwarancja szybkiej obsługi klienta, zaś dla Starostwa Powiatowego – dodatkowe środki finansowe za rejestrację pojazdów. Zyskuje także Miasto Otwock, które przyjmuje środki z tytułu opłat od transportu.

Z oferty od lipca skorzystało już ponad 120 firm, co jest dowodem na duże zapotrzebowanie na tego typu usługę. Cieszymy się, że udało nam się wdrożyć projekt, który znacznie ułatwi i usprawni obsługę naszych interesantów. Zapraszam serdecznie wszystkich przedsiębiorców do Wydziału Komunikacji, gdzie zawsze mogą liczyć na pomoc profesjonalistów. Jesteśmy gotowi na prowadzenie tych usług dla kolejnych podmiotów, obecnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami leasingowymi. Otwock to bardzo korzystne miejsce dla firm z uwagi na bardzo atrakcyjne stawki opłat od środków transportu, które Rada Miasta Otwocka wprowadziła dzięki Prezydentowi Jarosławowi Margielskiemu
– powiedział Wicestarosta Otwocki Krzysztof Kłósek.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.