Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku poszukują sprawcy śmiertelnego potrącenia 43-letniego pieszego, do którego doszło wczoraj rano na drodze wojewódzkiej nr 805 w miejscowości Warszówka. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Wszystkie osoby, które były świadkami lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat okoliczności zdarzenia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj rano na drodze wojewódzkiej nr 805 w miejscowości Warszówka w gminie Sobienie Jeziory. 43-letni pieszy został potrącony przez nieznany na chwilę obecną pojazd, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych na odzieży. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

W związku z tą sprawą policjanci proszą o pilny kontakt wszystkie osoby, które widziały auto z uszkodzeniami przedniej, prawdopodobnie prawej strony nadwozia - zderzak, pokrywa silnika, przednia szyba, prawe lusterko oraz wszystkich kierowców, którzy w tym dniu poruszali się w okolicy, a ich samochody są wyposażone w rejestratory video.

Jeśli byłeś świadkiem lub posiadasz jakiekolwiek informacje na temat okoliczności wypadku prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku przy pl. Pułaskiego 7A, pod numerami 47 724 12 13, 47 724 19 00 (całodobowo) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

mł. asp. Paulina Harabin