Holandia.org - biuro rozliczeń zagranicznych dla Polaków. Otrzymaj wysoki zwrot podatku ze specjalistami

Wielu Polaków wciąż jest poza granicami naszego kraju. Kilka lub kilkanaście lat temu zmusiła ich do emigracji sytuacja gospodarcza. Tak, jak obecnie do Polski przyjeżdżają Ukraińcy, tak i my czyniliśmy w ten sam sposób. Nasi rodacy obierali kierunek Wysp Brytyjskich, Niemiec i Holandii. W tym ostatnim kraju jest nas około 250 tysięcy. Część ma stały meldunek. Reszta odwiedza Holandię przy okazji prac sezonowych. Czemu właśnie tam? Panuje tam niskie bezrobocie, które wynosi około 3,5%. Ofert pracy przybywa w branży budowlanej, ogrodniczej, rolniczej i produkcyjnej. Polacy otrzymują dobre wynagrodzenie, a legalna praca to również obowiązki m.in. coroczne zeznanie podatkowe.

Podatek w Holandii. Jak rozliczyć się z holenderskim Belastingdienst?

Rozliczenie dochodów z Holandii jest obowiązkowe dla każdego podatnika. Bez względu na to, czy posiada meldunek bądź nie. W innym przypadku holenderski system podatkowy ma prawo nałożyć dotkliwą karę finansową na podatnika, który nie dostarczy zeznania podatkowego na czas lub całkowicie nie rozliczy się z podatku za swoją pracę. Co jest istotne, Polacy mogą tego dokonać nawet do 5 lat wstecz i w tym momencie otrzymać zwrot podatku za rok 2017. 

A jest o co się starać, bo średnia kwota zwrotu klientów biura Holandia.org to nawet kilkaset euro. Ta wysokość uzależniona jest oczywiście od zarobków, ale również od przyznanych ulg podatkowych. A jak otrzymać pełny zwrot podatku? Wystarczy, że wejdziesz na https://holandia.org/zwrot-podatku-z-holandii/, a następnie pobierzesz wymagane dokumenty lub skontaktuj się bezpośrednio z doradcą podatkowym. Otrzymasz kompleksowe usługi rozliczenia podatku z zagranicy w wyznaczonym terminie przez urząd skarbowy.

Pracowałeś w innym kraju niż Holandia? Pomożemy Ci wypełnić deklarację z aż 8 państw!

Biuro rachunkowe Holandia.org świadczy usługi rozliczeń dla takich krajów jak: Niemcy (https://holandia.org/zwrot-podatku-z-niemiec/), Holandia, Belgia, Czechy, Dania, Austria i Norwegia. Już od kilkunastu lat prowadzi swoją działalność dla Polaków na co dzień pracujących poza granicami kraju. W ten sposób odzyskanie zwrotów podatków staje się o wiele prostsze. Często zdarza się tak, że nie do końca zapoznaliśmy się z obowiązującymi przepisami podatkowymi w kraju zagranicznym i np. nie wiemy o dostępnej uldze. Doradcy z Holandia.org tłumaczą to, co jest komplikowane i pomagają wypełnić niezbędne formalności. 

Rozlicz swój podatek na czas nawet bez wychodzenia z domu. Zdaj się na profesjonalistów z Holandia.org!