Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Otwock

Dwóch dyżurnych, jeden z Karczewa, drugi z Otwocka, po przesłużeniu 30 lat w policyjnej formacji przeszło na zasłużoną emeryturę. Realizując przez ostatnie lata jedne z najbardziej odpowiedzialnych zadań w Policji, niejednokrotnie musieli wykazać się wiedzą i doświadczeniem, a także refleksem i szybkością w działaniu. Kierując patrole i załogi na interwencje oraz do obsługi wydarzeń, musieli znać szerokie spectrum zadań realizowanych w każdej policyjnej komórce. Przesłużyli solidnie i z zaangażowaniem 30 lat w naszej formacji. W związku z zakończeniem służby, pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku podinspektor Przemysław Dębiński złożył im serdeczne podziękowania, przekazując listy gratulacyjne i pamiątkowe plakiety.

Na poranną odprawę kadry kierowniczej przybyło dwóch policjantów, naszych kolegów, którzy przez ostatnie 30 lat służyli w Policji, dzieląc się przez ostatnie lata zdobytym doświadczeniem i wiedzą z młodszymi kolegami i koleżankami, realizując zadania dyżurnych.

Swoją dotychczasową postawą, jak podkreślił dowodzący otwocką jednostką, podinspektor Przemysław Dębiński, dali przykład solidności, poświęcenia oraz zaangażowania w służbę.

Policyjni emeryci, asp. sztabowy Adam Syta i aspirant sztabowy Wojciech Wasilka, serdecznie podziękowali za wszystkie życzenia oraz służbę w Policji, podkreślając jak była dla nich ważna i jakim szacunkiem ją zawsze darzyli.

Życzymy naszym policyjnym emerytom, aby na zasłużonej emeryturze, spełniali swoje wszystkie marzenia i plany.

Gratulacje przechodzącym na emeryturę dyżurnym złożył jeszcze I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinspektor Jędrzej Bełz, który nadzoruje na co dzień pion prewencji w otwockiej komendzie.

Jeszcze raz życzymy im dużo zdrowia, szczęścia i powodzenia w życiu osobistym.

nadkom. Daniel Niezdropa